Manolya Moonlight Honeymoon Suit

Alan  85 m2

 2  Yetişkin

King Yatak

Manolya Moonlight Honeymoon Suit'in jakuzisinde dinlenirken, berrak denizin üzerine ruhani ışıltısını saçan büyüleyici ayın ve lüksün tadını çıkarın. Bu, ruhunuzu canlandıran saf bir huzur ve ayrıcalık anını deneyimleyin.

Manolya Teras Suit

Alan  65 m2

 2+1  Yetişkin

King Yatak+ Çek-yat

Tek yatak odası ve oturma alanından oluşan sade ve modern iç tasarımına ek olarak muhteşem Midilli Adası ve manolya, palmiye ve antik zeytin ağaçları ile bezenmiş yemyeşil bahçe manzarası ile misafirlerine keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor.

Manolya Garden Deluxe

Alan  50 m2

 2+1  Yetişkin

King Yatak + Koltuk

Teraslarından palmiye ve zeytin ağaçlarıyla bezeli yemyeşil bahçeye direk açılan Manolya Garden Deluxe Odalar,sade olduğu kadar modern ve ferah iç tasarımı ile misafirlerine konforlu bir deneyim sunuyor.

Manolya Deluxe Oda

Alan  45 m2

 2  Yetişkin

King Yatak

Manolya ağaçlarının büyüleyici kokulu atmosferinde Manolya Terrace odaları, sade ve modern iç tasarımı, Midilli Adası ve yemyeşil bir bahçeye bakan küçük balkonlarıyla keyifli bir konfor sunuyor.

Şato Vip Suit

Alan  90 m2

 2+1  Yetişkin

King Yatak + Koltuk

Samimi bir misafirperverlik ve rahat bir konaklama için tasarlanan geniş Şato VIP Süit, girişte özel bir oturma odası, yatak odasında dört direkli karyola, büyük bir Jacuzzi, şöminesi ve geniş mermer banyosuna ek olarak muhteşem gün doğumlarını yakalayacağınız deniz manzaralı balkonuyla evinizden uzakta zarif bir ev olma özelliğinde.

Şato Kule Family Suit

Alan  45 m2

 4  Yetişkin

King Yatak + 2 Twin Yatak

Eşsiz Ege Denizi ve Bademli Köyü manzarasına hakim özel balkonlu yatak odası, Türk Hamamlı mermer banyosu, taş merdivenlerden ulaşılan kendine özel ayrı girişi ve 360 derece olağanüstü deniz manzaralı özel terası ile Şato Kule Family Süit, bir balayı konseptinden fazlasını arayan misafirlerimiz için özel olarak tasarlandı.

Şato Bahce Suit

Alan  45 m2

 2  Yetişkin

King Yatak

Şato binasının giriş katında yer alan 2 adet Şato Bahçe Süit; muhteşem bahçe manzarası ile misafirlere sessiz ve keyifli bir deneyim sunuyor.Şato Kule Vip Suit

Alan  45 m2

 2  Yetişkin

King Yatak

Eşsiz Ege Denizi ve Bademli Koyu manzarasına hâkim özel balkonlu yatak odası, Türk Hamamlı mermer banyosu, taş merdivenlerden ulaşılan kendine özel ayrı girişi ve 360 derece olağanüstü deniz manzaralı özel terası ile Şato Kule Balayı Suit, bir balayı konseptinden fazlasını arayan misafirlerimiz için özel olarak tasarlandı.

Deluxe Oda

Alan  45 m2

 2  Yetişkin

King Yatak

Deluxe Odalar; Sardunya, Manolya Deluxe Oda ve Manolya Garden odalardan oluşmaktadır, deluxe oda satın alan misafirlerimiz belirtilen oda tiplerinden otel tarafından müsaitliğe göre verilecektir. Oda tipi konusunda müsaitlik verilmesi mümkün değildir.

Superior Oda

Alan  40 m2

 2+1  Yetişkin

King Yatak + Tekli Koltuk

El yapımı taş binanın bir uzantısı olarak taş verandaları, yemyeşil bahçeler ve palmiye ağaçlarıyla dolu bir taş yürüyüş alanı ile çevrili Superior odalar, sade zarif ve huzurlu bir ortamda samimi bir konfor sunuyor.

Begonvil Dublex Suit

Alan  60 m2

 2  Yetişkin

King Yatak + Oturma Odası

Girişinde nefis begonvil ağaçları ile süslenmiş ve antik zeytin ağaçları ile bezenmiş yemyeşil bahçelere bakan Begonvil Dubleks Suitler, giriş katnda bir oturma odası ile bir banyo; üst katında ise yatak odası ve muhteşem gün batımlarının tadını çıkarabileceğiniz Midilli Adası manzaralı çok güzel bir güneşlenme terasından oluşuyor.

Whatsapp İletişim