Turkuazın tüm tonları ve lounge müziği eşliğinde farklı ambiyansa sahip dört ayrı güneşlenme platformuyla tatilinizi anlamlı kılacak gerçek bir cennet.

Juju Beach Club

İnce kumlu özel kumsalımız, yeşillikler içerisindeki hamaklarımız ve su üzerindeki bembeyaz tüllerle çevrili rüya gibi özel kabanalarımız, güneşlenme meraklılarına hayal edebilecekleri tüm konfor ve zevki sunuyor.
Ege Denizi’nin panoramik manzarasına sahip canlı atmosferi ile Juju Beach Club’ın en canlı noktası. Eğlencenin kalbi olan bu mekanda, özellikle akşamları ve geceleri adanın en keyifli anlarını yaşayacaksınız.

Gabana Beach Club

SAHİL & PLAJ

Kalem Adası’ nın doğal kayalıkları arasındaki Juju Beach Club, tarihi sütunlarla çevrili yemyeşil bahçesi, turkuazın tüm tonları ve lounge müziği eşliğinde farklı ambiyansa sahip dört ayrı güneşlenme platformuyla tatilinizi anlamlı kılacak gerçek bir cennet.
İnce kumlu özel kumsalımız, yeşillikler içerisindeki hamaklarımız ve su üzerindeki bembeyaz tüllerle çevrili rüya gibi özel kabanalarımız, güneşlenme meraklılarına hayal edebilecekleri tüm konfor ve zevki sunuyor. Tüm bunlara denize karşı özel masaj alanımızda rahatlamanın dayanılmaz cazibesini ekliyoruz.

Gabana Beach BAR

JUJU BEACH BAR

Juju Beach Bar & Restaurant; sanatsal bir şekilde oluşturulmuş özel kokteylleri, atıştırmalıklardan odun fırını seçeneklerine kadar uzanan hafif mutfağı ve ada ritimleriyle birlikte lounge ve house müziklerinin ince bir avangard karışımı eşliğinde Ege Denizi’nin panoramik manzarasına sahip canlı atmosferi ile Juju Beach Club’ın en canlı noktası. Eğlencenin kalbi olan bu mekanda, özellikle akşamları ve geceleri adanın en keyifli anlarını yaşayacaksınız.
Juju Beach Bar & Restaurant, her gün 11:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Gabana Beach BAR

JUJU RESTAURANT

Atıştırmalıklardan odun fırını seçeneklerine kadar uzanan hafif mutfağı ve ada ritimleriyle birlikte lounge ve house müziklerinin ince bir avangard karışımı eşliğinde Ege Denizi'nin panoramik manzarasına sahip canlı atmosferi ile Juju Beach Restaurant’ta misafirlerimiz, öğlen yemeklerini yiyebilecekleri gibi gün boyu farklı lezzetlerin de tadına varabilmektedir.

Whatsapp İletişim