Bir adanız olsun ister misiniz?

Kalem Adası Oliviera Hotel size bunu yaşatıyor

Türkiye’deki ilk ve tek ada oteli olma özelliğini koruyan Kalem Adası Oliviera Hotel, ayrılmaz bir parçası olan turkuaz denizini, sıcacık güneşini, geceleri adayı aydınlatan yıldızlı gökyüzünü, rengarenk çiçeklerini ve Ege’ye farklılık katan bitki örtüsünü bu sene de misafirleriyle paylaşmaya devam ediyor.

Sadelik, doğallık ve rahatlığı hedef alan Otel’in bu yaklaşımı her anlamda hissediliyor. Keyifli, kalabalıktan uzak, romantik ve huzurlu tatil geçirmek isteyenlerin aradığı şeyi bulabildiği Kalem Adası, biraz da değişiklik diyenler için yakın tarihi ve turistik bölgelere ve Midilli’ye olan 13 millik mesafesi ile konuklarına değişik alternatifler sunuyor.

Genç, profesyonel ve samimi ekibi misafirlerin her türlü talebine cevap vermek üzere hazır. Özellikle mutfağına önem veren Otel değişik tatları misafirleriyle buluşturuyor

Sabah ve akşamları özel hazırlanmış menülerle servis veren Otel’de sabah ve akşam açık muhteşem manzaralı teraslarda Midilli’ye karşı farklı lezzetler sunuluyor. Yenilenen ve genişletilen Beach Club’ın menüsü ise çok farklı.

Muhtesem sualti zenginligine sahip adanin farkli tecrubeler edinebileceginiz aletli dalis merkezi, hic dalis yapmamis misafirlerine adventure dalisi ve dalis derslerini ozel egitmenler tarafindan sunuyor.

Bu yaz Beach Club’da misafirlere seyahatlerine keyif katmak amacıyla özel BBQ, Kumsal Ateşi gibi aktiviteler düzenleniyor. Misafirlerini dört farklı konsepte sahip odalarında konaklatan Oliviera Hotel, bahçe ve deniz manzaralı 29 odaya sahip. Dublexlerin üst katında bulunan yatak odalarında muhteşem manzaralı teraslar var. Tek katlı odalarda bulunan şirin balkoncuklar yemyeşil bahçeye bakarken deniz keyfini de yaşatıyor. Ada’ya farklı bir kimlik kazandıran el işçiliği taştan inşa edilmiş Şato’daki suitler ise konaklayanları farklı bir atmosfere taşıyor. Bu suitlerden üç tanesi kendi içinde iki ayrı yatak odasına sahipken iki tanesi özel girişli kulelerde yer alıyor. VIP suit ise geniş ve keyifli özel dinlenme odası ve etkileyici manzaralı geniş verandası ile Şato’nun en özel odası. Şato’nun altında yer alan odalar ise Palmiye ağaçlarını ve şirin bir iç avluyu seyrediyor.

Özel organizasyonlar için adayı tamamen kendine tahsis etmek isteyenlere yönelik özel uygulamaları olan Otel’in farklı paketleri de mevcut ancak Ada, özellikle düğün ve balayı için benzersiz bir alternatif.

İzmir’in Dikili ilçesine bağlı Bademli Köyü açıklarında bulunan otel Midilli’ye 13 mil mesafede. Ayvalık ise sadece 30 dakika mesafede. Otelin karada bulunan iskelesinde geniş bir otopark mevcut. Karşıya geçmek üzere Ada’ya ait tekne sizi karşılıyor. Sonrası sadece 3 dakika. Tercih edenler için havaalanı transferi de mevcut. Edremit Havaalanından 1 saat olan Ada İzmir havaalanından 1,5 saat mesafede.

Whatsapp İletişim