Türkiye’nin ilk Özel Ada Oteli ‘Oliviera Hotel’

Türkiye’nin ilk Özel Ada Oteli ‘Oliviera Hotel Tarihi eserlerinin yanı sıra benzersiz doğa güzelliklerine sahip Kalem Adası’nda yer almaktadır. İzmir’in Dikili ilçesine bağlı Bademli Köyü koyunda bulunan Kalem Adasının ev sahipliği yaptığı Hotel otelimizin tamamen el taş işçiliği ile yapılmış ,doğal kabuk görünümünde ve eşsiz bir floranın içerisinde bulunan Şato bölümünde standart,delux,kule, ve VIP olmak üzere 7 suit ,ortak kullanım için lobimiz ve açık havuzumuz bulunmaktadır.Adanın doğal yapısı ile kaynaşmış 5 adet özel avlusu bulunan ve bahçe manzarasına sahip Palmiye odaları ile birlikte 10 adet tek katlı deniz manzaralı Sardunya ve 7 adet deniz manzaralı Begonvil dubleks odalarımız ise adanın tüm özgürlük duygusunun tadılabileceği zeytinlikler arasındadır.Ayrıca deniz ve tekne tutkunlarına hizmet vermek amacı ile 10 yat kapasiteli mini marinamız bulunmaktadır.

Restoranlarımız da A la Carte konsepti ile misafirlerimizi ağırlamakta ve yöresel organik ürünler ve uluslararası mutfaklardan örnekler sunulmaktadır.
Arzu eden konuklarımıza VIP ulaşım hizmeti verdiğimiz otelimizde havaalanından özel araçlarla transferler veya Deniz Uçağı, Helikopter imkanları sağlanmaktadır.
35.000 m2 üzerine kurulu butik otelimizde doğal dokuya saygılı mimarimiz,eşsiz floral yapımız , mavi bayraklı koyumuz , tarihi eserlerimiz ve hizmet kalitemiz ile misafirlerimize çok özel bir tatil deneyimi sunulacaktır.

Bu konuda görüşlerinizi bekler,iyi çalışmalar dileriz.
Saygılarımızla,

Whatsapp İletişim