Kalem Adası Oliviera Hotel, yaşamın en değerli anlarını kutlamak için oldukça çarpıcı ve unutulmaz bir fon oluşturuyor.

DÜĞÜN & ORGANİZASYONLAR

Modern hayatın karmaşasından uzak, huzurlu ve dingin bir adada yer alan Kalem Adası Oliviera Hotel , özel konferanslar düzenlemek ya da sakin bir atmosferde geleceği şekillendirecek beyin fırtınaları gerçekleştirmek isteyen şirketler için mükemmel bir toplanma alanı sunuyor.

Katılımcılar Ege mutfağından enternasyonel mutfağa dek zengin mönüler sunan üç adet restoranımızın verdiği yeme-içme hizmetinden yararlanırken, çalışma vakti sona erdiğinde kumsalda dinlenmek ve turkuaz sularda yüzmenin canlandırıcı etkisiyle yenilenmek ayrıcalığını yaşayabilirler.

DÜĞÜN & KUTLAMALAR

Düğün ve Kutlamalar
Düğün ve Kutlamalar
Düğün ve Kutlamalar
Düğün ve Kutlamalar
Düğün ve Kutlamalar
Düğün ve Kutlamalar
Düğün ve Kutlamalar
Düğün ve Kutlamalar

Gözlerden, kalabalık ve gürültüden uzak bu mekan, çiftlerin evlilik yemini edeceği ya da çok önemli kutlamaları unutulmaz kılacak sayısız fotojenik noktasıyla çok romantik bir atmosfere de sahip.

Düğün Çiftine Sağlanan ÜcretsizServis & Ayrıcalıklar

– Düğün günü, gelin ve damadın hazırlanması için Şato VIP Suite kullanımı ve aynı gece düğün çifti için ücretsiz konaklama
– Balayı çiftine şampanya & meyve ikramı
– İlk sabah odada balayı kahvaltısı
– İlk sabah çiftlere özel yoga meditasyonu
– Balayı çiftine rahatlatıcı çift masajı
– Zodiac bot ile ada çevresinde gezinti ve özel koyda denize girme imkanı

Muhteşem bir düğün organizasyonu ile evliliğe ilk adımı atan çiftler bu yeryüzü cennetinde yeni mutlu hayatlarına başlayabilir ve kendilerine tahsis edilen deniz manzaralı ve jakuzili özel Şato VIP Suite’in konforunda balaylarının tadını çıkarabilir.

TOPLANTILAR

Alt

10 ile 90 kişilik grupları, geniş kapalı fuaye alanı ile birlikte muhteşem bir deniz manzarası ve terası sayesinde iş ya da eğlence amaçlı ağırlayabilen toplantı salonumuz, önemli bir genel kurul toplantısı ya da çok günlük şirket gezilerine uygun düzenlenebileceği gibi, unutulmaz bir aile buluşmasına hizmet verecek şekilde de düzenlenebiliyor.

Whatsapp İletişim