Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus sit amet tortor nibh. Proin congue lacinia arcu a suscipit. Vivamus quis orci tortor. Ut suscipit augue velit, ut ullamcorper ligula dignissim et. Aenean nec tortor sollicitudin felis sollicitudin viverra at at dolor. Nunc nec rhoncus lectus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et maleuada fames.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus sit amet tortor nibh. Proin congue lacinia arcu a suscipit. Vivamus quis orci tortor. Ut suscipit augue velit, ut ullamcorper ligula dignissim et. Aenean nec tortor sollicitudin felis sollicitudin viverra at at dolor. Nunc nec rhoncus lectus pellentesque habitant.

Our rooms

OLIVIERA HOTEL

SUPERIOR ODALAR

GUESTS

BOOK NOW FROM

OLIVIERA HOTEL

Deluks Odalar

GUESTS

BOOK NOW FROM

OLIVIERA HOTEL

Şato Suitler

Maksimum Kapasite: 2 yetişkin + 1 bebek GUESTS

BOOK NOW FROM
Özel Banyo Wifi Saç Kurutma Özel Kasa Oda kahvaltı Özel balkon FULL INFO

OLIVIERA HOTEL

Suitler

3 yetişkin + 1 çocuk (12 yaş ve altı) veya 2 yetişkin + 2 çocuk (12 yaş ve altı) GUESTS

Büyüklüğü 55 ile 65 m2 arasında değişiyor. m²

Girişinde nefis begonvil ağaçları ile süslenmiş ve asırlık zeytin ağaçları ile bezenmiş yemyeşil bahçelere bakan Begonvil Dubleks Süitler, giriş katında bir oturma odası ile bir banyo; üst katında ise yatak odası ve muhteşem gün batımlarının tadını çıkarabileceğiniz Midilli Adası manzaralı çok güzel bir güneşlenme terasından oluşuyor.

BOOK NOW FROM